MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Cage Warriors

Pogromca Zontka podejmie Modestasa Bukauskasa w starciu o pas Cage Warriors!

Bardzo ciekawy pojedynek kategorii półciężkiej został dodany do karty walk gali Cage Warriors 111. Będzie to pojedynek o pas mistrzowski pomiędzy mistrzem Modestasem Bukauskasem (9-2), a pretendentem Riccardo Nosiglią (8-1). Gala odbędzie się już 22 listopada w Londynie.

Riccardo Nosiglia to stary znajomy organizacji FEN, dla której stoczył dwa pojedynki. Podczas gali z numerem 15, ubił Marcina Zontka (17-13) na trzy sekundy przed końcem 1 rundy. Zaś podczas 17 edycji uległ przez nokaut w 1 rundze zawodnikowi UFC Michałowi Oleksiejczukowi (14-3). Od tego czasu zwyciężył 3 pojedynki, wszystkie przed czasem.

Obecny mistrz Cage Warriors Modestas Bukauskas (9-2), pas zdobył w swoim ostatnim pojedynku nokautując w 4 rundzie solidnego Marthina Hamleta (5-1). Walkę wcześniej ubił w 2 rundzie zmęczonego Marcina Wójcika (11-7) na gali Cage Warriors 102.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.