MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Melvin Manhoef nokautuje Yannicka Bahatiego w 1 rundzie na Bellator Milan [WIDEO]!

Za nami gala Bellator Milan. W walce wieczoru mogliśmy obejrzeć starcie dwóch byłych zawodników organizacji KSW. Melvina Manhoefa (32-14) oraz Yannicka Bahatiego (9-5). Walka trwała nieco ponad 2 minuty, a jej zwycięzcą został legendarny Holender. Poniżej wideo ze skończenia.

Tym zwycięstwem ”No Mercy” przypieczętował powrót na ścieżkę zwycięstw. Zaś w poprzednim pojedynku po dwóch porażkach udanie powrócił wypunktowując solidnego Kenta Kauppinena (11-5). W przeszłości miał on okazję mierzyć się z Mamedem Khalidovem (34-6-2). Starcie to było wówczas main eventem gali KSW 23.

Dla Bahatiego była to pierwsza porażka od kwietnia 2018 roku. Przegrał wtedy z Damianem Janikowskim (4-2), we Wrocławiu na gali KSW 43. W międzyczasie udanie zadebiutował w Bellatorze, poddając Amira Dadovicia (4-5).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.