BOOM! Fenomenalne ogłoszenie poniedziałkowego poranka! Reprezentujący WCA Fight Team Sylwester Miller (9-3) wyruszy po pas organizacji Cage Warriors w kategorii koguciej. Przeciwnikiem Żołnierza z Polski będzie niepokonany na ringach amatorskich i zawodowych Jack Cartwright (9-0) z klubu SBG Manchester! Panowie zmierzą się za 18 dni już 19.03.2020 roku.

Sylwester Miller to TOP polskiej kategorii koguciej. Pochodzący z Warszawy zawodnik w swojej karierze zmierzył się z mocnymi zawodnikami z naszego podwórka. W swoim dorobku ma także walkę o pas Armii Fight Night. Tam jednak nie powiodło mu się, gdyż po 26 sekundach sędzia przerwał starcie po łokciach Patryka Surdyna (5-1). W swoim ostatnim pojedynku zdominował Piotra Kamińskiego (5-4), wygrywając każdą z rund, z tego jedną dwoma punktami.

Jack Cartwright pas organizacji Cage Warriors zdobył już w pierwszym pojedynku dla organizacji. Wówczas w zaledwie 50 sekund ciężko znokautował Scotta Malone’a (7-4). Od tamtego czasu zanotował trzy udane obrony pasa odprawiając z kwitkiem m.in. Marko Kovacevicia (12-3-1) oraz Gerardo Fanny’ego (9-2). Z pewnością będzie to najcięższy rywal w karierze Sylwestra Millera.