MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Cage Warriors

Bartosz Fabiński nowym bohaterem walki wieczoru Cage Warriors 113! Zmiany w karcie walk!

Piątkowa karta gali Cage Warriors zmniejsza się o trzy kolejne pojedynki, w tym dwa o pasy mistrzowskie. W związku z tym nową walką wieczoru zostanie przeniesiony z gali UFC w Londynie pojedynek pomiędzy Bartoszem Fabińskim (14-3) oraz Darrenem Stewartem (11-4). Powodem odwołania są problemy komunikacyjne zawodników. Pojedynek ten odbędzie się w limicie kategorii średniej do 84 kilogramów.

Pojedynki, które zostają anulowane:

Morgan Charriere (15-7) vs. Darko Banovic (17-7) – Starcie o pas wagi piórkowej Cage Warriors. Niedoszła walka wieczoru.

Samir Faiddine (11-6) vs. Luke Shanks (6-1) – Starcie o pas wagi muszej Cage Warriors. Niedoszła druga walka od góry karty.

John Phillips (22-9) vs. Dusko Todorovic (9-0) – Starcie przeniosione z UFC w Londynie.

Źródło: MMAfighting

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.