MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 56: Marius Zaromskis po kontuzji nogi wygrywa z Grzebykiem! [WIDEO]

Ależ noc niespodzianek! Po długiej przerwie oglądać dziś mogliśmy legendarnego Mariusa Žaromskisa (23-9), który zadebiutował w organizacji KSW. Doświadczony Litwin poprzez ciężki uraz nogi rywala zwyciężył z mocnym i dzielnym Andrzejem Grzebykiem (17-4). Walka ta została zatrzymana przez sędziego na 2 sekundy przed końcem pierwszej rundy.

Niestety już przy jednym z pierwszych niskich kopnięć Grzebyk prawdopodobnie złamał nogę, zaraz po tym walka trafiła do parteru. Polak większość rundy spędził z pleców, gdzie radził sobie jednak fenomenalnie. Atakował stompami oraz zadawał sporo ciosów z dołu. Po podniesieniu do stójki sędzia ze względu na brak równowagi na nogach Andrzeja przerwał ten bój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.