MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 56: Marius Zaromskis po kontuzji nogi wygrywa z Grzebykiem! [WIDEO]

Ależ noc niespodzianek! Po długiej przerwie oglądać dziś mogliśmy legendarnego Mariusa Žaromskisa (23-9), który zadebiutował w organizacji KSW. Doświadczony Litwin poprzez ciężki uraz nogi rywala zwyciężył z mocnym i dzielnym Andrzejem Grzebykiem (17-4). Walka ta została zatrzymana przez sędziego na 2 sekundy przed końcem pierwszej rundy.

Niestety już przy jednym z pierwszych niskich kopnięć Grzebyk prawdopodobnie złamał nogę, zaraz po tym walka trafiła do parteru. Polak większość rundy spędził z pleców, gdzie radził sobie jednak fenomenalnie. Atakował stompami oraz zadawał sporo ciosów z dołu. Po podniesieniu do stójki sędzia ze względu na brak równowagi na nogach Andrzeja przerwał ten bój.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.