MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

DWCS

DWCS: Mariusz Książkiewicz po mocnym boju przegrywa decyzją z Mario Sousą!

Niestety Nasz Polski Kanadyjczyk ”Iron Pol” Mariusz Książkiewicz (8-1) po mocnym i wyrównanym trzy rundowym boju uległ w walce o kontrakt z UFC Mario Sousie (12-1). Sędziowie punktowali ten pojedynek 2x 29-28 oraz 30-27, gdzie z trzecią punktacją zdecydowanie nie można się zgodzić. Mimo zwycięstwa Brazylijczyk nie otrzymał upragnionego biletu do organizacji sterowanej przez Danę White’a.

Kontrakty z amerykańskim gigantem po gali otrzymali Luana Pinheiro (8-1), która w pięknym stylu znokautowała swoją rywalkę już w 1 rundzie. Nikolas Motta (12-3), który po 3 pełnych rundach wypunktował swojego przeciwnika oraz dysponujący świetnym grapplingiem Natan Levy (6-0).

Walka wieczoru:
5. Mario Sousa
pok. Mariusza Książkiewicza przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pozostałe pojedynki:
4. Natan Levy
pok. Shaheena Santane przez poddanie w 3 rundzie. (trójkąt rękoma)
3. Nikolas Motta pok. Josepha Lowry’eo przez jednogłośną decyzję sędziów.
2. Luana Pinheiro pok. Stephanie Frausto przez TKO w 1 rundzie. (ciosy w parterze)
1. Danny Sabatello pok. Taylora Moore’a przez jednogłośną decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.