MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 56: Roberto Soldic brutalnie porozbijał Michała Materle! [WIDEO]

Bez większych zaskoczeń, faworyt bukmacherów Roberto Soldić (18-3) ciężko i brutalnie porozbijał weterana i byłego mistrza Michała Materle (29-8). Starcie to zostało przerwane przez sędziego na równo 20 sekund przez końcem pierwszej rundy. Tym samym ”Robocop” zanotował kolejne zwycięstwo z rzędu.

Chorwat kapitalnie kontrolował dystans atakując niskimi kopnięciami, kopnięciami w tułów oraz ciosami prostymi. Już na początku zamroczył Polaka i był bliski skończenia, lecz ten twardo przetrwał tę szarżę. Później był już wycieńczony kolejnymi atakami i presją Soldicia. W końcu Roberto po akcjach middle’ami oraz sierpowymi wykończył weterana, który szedł jeszcze po nogę lecz sędzia zakończył to starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.