MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 56: Roberto Soldic brutalnie porozbijał Michała Materle! [WIDEO]

Bez większych zaskoczeń, faworyt bukmacherów Roberto Soldić (18-3) ciężko i brutalnie porozbijał weterana i byłego mistrza Michała Materle (29-8). Starcie to zostało przerwane przez sędziego na równo 20 sekund przez końcem pierwszej rundy. Tym samym ”Robocop” zanotował kolejne zwycięstwo z rzędu.

Chorwat kapitalnie kontrolował dystans atakując niskimi kopnięciami, kopnięciami w tułów oraz ciosami prostymi. Już na początku zamroczył Polaka i był bliski skończenia, lecz ten twardo przetrwał tę szarżę. Później był już wycieńczony kolejnymi atakami i presją Soldicia. W końcu Roberto po akcjach middle’ami oraz sierpowymi wykończył weterana, który szedł jeszcze po nogę lecz sędzia zakończył to starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.