MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Krwawy Sport

Krwawy Sport 2: Patryk Hebel łokciem zwyciężył półfinał w 34 sekundy!

W drugim półfinale drugiej edycji turnieju na gołe pięści Krwawego Sportu nie musieliśmy już czekać do trzeciej rundy. Mieszkający i trenujący na co dzień w Holandii Patryk Hebel pięknym łokciem z kontry znokautował wskakującego do turnieju na zastępstwo Michała Wasilkowskiego. Cały pojedynek trwał dokładnie 34 sekundy, a od początku widać było przewagę gabarytu Hebla. Walki odbywają się w kategorii do 100 kilogramów.

RUNDA 1

Przedni prosty, przewraca się Hebel ale to nie poprzez cios. Ależ cep za cep, odczuł go i jeden i drugi. Rusza Wasilkowski, ale tylni łokieć i mamy szybciutki koniec pojedynku! Hebel nokautuje Wasilkowskiego w 34 sekundy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.