MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Krwawy Sport

Krwawy Sport 2: Adam Wiśniewski szybko ubił Arturasa Liutike!

Najcięższy pojedynek drugiej edycji Krwawego Sportu właśnie dobiegł końca! Oglądać w nim mogliśmy doświadczonych w formule MMA jednak debiutujących w walkach na ”gołe łapy” Litwina Arturasa Liutike (MMA 4-16-1) oraz Adama Wiśniewskiego (MMA 2-5). Pochodzący ze Stargardu zawodnik w pełni zdominował pojedynek i finalnie wygrał go przy pomocy kolan pod koniec pierwszej rundy.

RUNDA 1

Dwóch kickbokserów spotyka się w najcięższej walce dzisiejszej gali. Wiśniewski atakuje tylnią nogą kopiąc middle oraz high kicki. Prawy z tylej nogi w wykonaniu Litwina, nie celny. Trafia kolanami Wiśniewski i trafia kopnięciem, jest liczony Litwin. Wraca szybko do walki, rusza z kolanami Wiśniewski i trafia mamy koniec pojedynku już w 1 rundzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.