A więc karty debiutującej gali Krwawy Sport zostały odkryte. Z dniem dzisiejszym przedstawiona została nam karta walk tego właśnie widowiska. Jako pierwszą przedstawiamy zmianę w kickbokserskim turnieju na gołe pięści. Za kontuzjowanego reprezentanta klubu Baltic Fighters Mikołaja Prabuckiego wskakuje Maciej Pietryka. Niedługo poznamy także super-fight w tejże formie oraz walkę w formule kickbokserskiej w małych rękawicach.

Przechodząc do formuły mieszanej, gdzie poznaliśmy 4 starcia (łącznie walk będzie około 8-9), warto wyróżnić pojedynek pomiędzy reprezentującym klub Mighty Bulls Gdynia Kacprem Bróździakiem (3-1) a pochodzącym z Gdańska Oskarem Herczykiem (2-1). Jest to typowe zestawienie dwóch zawodników o zbliżonych umiejętnościach co gwarantować może nam świetne widowisko. Oby dwaj Panowie wracają po pierwszych w swoich karierach porażkach, co na pewno napędzi ich do działania. Kacper to swoisty weteran gal RWC, gdzie stoczył połowę swoich zawodowych bojów, po raz ostatni poddając Łukasza Góreckiego (3-2) na gali w Gdyni. Herczyk zaś dwukrotnie bił się na galach Sharks Attack, gdzie poddał m.in. bohatera drugiej z walk tego wieczoru.

Zmierzą się w niej wspomniany przed chwilą Nikodem Archita (1-1) oraz trenujący we ”Wściekłych Bykach” Dominik Gierowski (3-1). Panowie staną na przeciwko siebie w limicie kategorii piórkowej do 66 kilogramów. Dominik mimo dopiero 22 lat miał już okazję pokazać się szerszej publice podczas gali Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach, gdzie skrętówką odprawił solidnego Krystiana Krawczyka (4-3). ”Niko” zaś po porażce z Herczykiem udanie powrócił w świetnym stylu dusząc zza pleców Łukasza Marka (0-1) na gali RWC 4 w Dąbrowie Górniczej.

W pierwszym starciu semi-pro ujrzymy na przeciw siebie ścisłą czołówkę polskich amatorów. Zmierzą się w niej Sebastian Decowski oraz Jakub Drozdowski. Panowie według portalu Tapology.com to kolejno numer dwa oraz numer jeden amatorskiej dywizji do 61 kilogramów. Zaś oglądać będziemy jeszcze występy Dariusza Wilka oraz Jakuba Owczarka. Póki co czekamy na nazwiska ich przeciwników. Obsada wydarzenia, również stoi na najwyższym poziomie. Komentował galę będą znani wszystkim Łukasz Jurkowski (17-11) oraz Sebastian Przybysz (6-2). Jeśli Krwawy Sport to nie mogło zabraknąć ”Polskiego Zombiego” Marcina Wrzoska (14-6), który będzie przepytywać zawodników po pojedynkach. Sędziować gale będą natomiast sędzia Piotr Michalak oraz zawodnik kategorii ciężkiej Michał Wlazło (5-4).

KARTA WALK:

Kickbokserski Turniej Na gołe pięści:
Dariusz Rutkiewicz vs. Arkadiusz Jakóbczyk
Maciej Pietryka vs. Michał Marczak

Walki zawodowe w formule MMA:
Kacper Bróździak vs. Oskar Herczyk
Dominik Gierowski vs. Nikodem Archita

Walki semi-pro w formule MMA:
Sebastian Decowski vs. Jakub Drozdowski
Dariusz Wilk vs. TBA
Jakub Owczarek vs. TBA

OBSADA WYDARZENIA:

Walki Sędziują:
– Piotr Michalak
– Michał Wlazło

Komentatorzy:
– Łukasz ”Juras” Jurkowski
– Sebastian ”Sebić” Przybysz

Wywiady po walkach przeprowadzi:
– Marcin ”The Polish Zombie” Wrzosek