MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bare Knuckle Krwawy Sport

Dawid Łagosz zmierzy się z Patrykiem Szopą na gali Krwawy Sport 1!

Z dniem dzisiejszym poznaliśmy pierwszy superfight inauguracyjnej gali Krwawy Sport. Będzie to bój w formule K-1 na gołe pięsci, w którym to Patryk Szopa przywita w małym oktagonie gołymi piąchami uczestnika ostatniej gali Wotore Dawida Łagosza. Gala odbędzie się już 20 czerwca w systemie PPV, a obydwaj panowie ważą w okolicach 84 kilogramów.

Pochodzący z Krakowa, a obecnie mieszkający w Gdyni Patryk Szopa to podopieczny mistrza świata w formule K-1 Piotra Kobylańskiego z klubu Kobe Gym Gdynia. Będzie to jego debiut w walce na gołe pięści, lecz ma już doświadczenie w formule kickbokserskiej. W 2019 roku zdobył pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Pomorza Amatorskiego w formule K-1 senior do 81 kilogramów.

Popularny ”Kołacz” z kolei będzie chciał się zrehabilitować za nieudany występ w organizacji Wotore, gdzie już w pierwszej walce trafił na nowy nabytek organizacji FEN oraz czarnego konia i finalistę turnieju Kacpra Miklasza (am. 8-1). Jego stylem bazowym jest boks, a do występu przygotowuje się pod okiem Radoslawa Loranca w klubie Apex Predator Gym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.