Kurz po pierwszej inauguracyjnej gali organizacji Genesis powoli opada. Podczas tego ciekawego wydarzenia oglądać mogliśmy wystepy m.in. legendy i byłego mistrza UFC Josha Barnetta (MMA 35-8), Gracjana Szadzińskiego (MMA 8-4) oraz zwycięzcę turnieju K-1 na gołe pięści Dariusza Rutkiewicza. Popularny ”Rutek” po przegranej lecz niezwykle wyrównanej walce opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Stwierdził, iż chętnie podejmie się jeszcze walki podczas gali Genesis, opowiedział o ofertach i startach które przed nim oraz przyznał, iż bardzo chciałby zrewanżować się Jędrzejowi Durskiemu za ostatnią porażkę. Pełna wypowiedź reprezentanta Rutek Team na ten temat znajduje się poniżej.

WKURZONY DARIUSZ RUTKIEWICZ PO NOKAUCIE Z RĄK VASO: NO NIE WYSZŁO!

”Na pewno będę dążył do tego, żeby Durskiemu rozj*bać mordę z Krwawego Sportu. Na pewno mu rozj*bie mordę, dałem mu walkę w wielkiej chorobie on wie dobrze o tym. Gdzieś tam się spina na internetach, przyjdzie kryska na matyska.

Dariusz Rutkiewicz to pierwszy turniejowy mistrz organizacji Krwawy Sport. Podczas właśnie tej gali efektownie znokautował najpierw Arkadiusza Jakóbczyka, później w finale zaś Michała Marczaka. Tym Podczas drugiej edycji, uległ wspomnianemu wcześniej reprezentantowi Pretorium Poznań Jędrzejowi Durskiemu przez kolano na wątrobę. Podczas piątkowej gali Genesis, ”Rutek” zmierzył się z weteranem MMA Vaso Bakoceviciem (40-20-2). Po ciężkiej i wyrównanej walce, ”Psychopata” zwyciężył starcie przez TKO.