Za nami ostatnia już dzisiejszego wieczoru walka gali Genesis. Oglądać w niej mogliśmy byłego mistrza UFC i weterana Strikeforce Josha Barnetta (MMA 35-8) oraz utytułowanego w sportach stójkowych Marcina Różalskiego (MMA 7-4). Starcie to zakończyło się po drugiej rundzie a jego zwycięzcą został Amerykański ”Warmaster”!

RUNDA 1

Rozpoczynamy to starcie, atakuje prostym Barnett. Inicjuje Klincz, i uderza łokciem. Wracają na środek. Barnett zaciąga Różala pod siatkę i atakuje łokciami. Trafił Różalski, jest już rozcięty na łuku brwiowym Amerykanin. Wymiana pod siatką, trafia Barnett. Rozcięty także Różal, atakuje Różalski przymroczony ”Warmaster”. Kontuje i trafia mamy liczenie Różalskiego. Barnett na koniec rundy zdołał znokdaunować swojego rywala.

RUNDA 2

Wchodzi kombinacją Różalski. Ale trafia i wpada w Różala Barnett. Aktywny w klinczu Barnett rozbija tułów Różalskiego. Josh Barnett w kapitalnej formie trafia piekielnym łokciem wciąż atakując tułów Różalskiego. Trafia i liczony po raz drugi w tym starciu Marcin Różalski. Wchodzi prostym ”Warmaster” szuka kontry cepami Różalski. Wymiana pod siatką, woda na młyn dla Barnetta. Konsekwentnie rozbija Marcina Różalskiego Amerykanin. Mocno napiera Barnett i atakuje łokcami. Mamy koniec drugiej rundy.

RÓŻAL nie został dopuszczony do rundy 3 na skutek kontuzji oka!