Za nami debiut w starciach na gołe pięści w wykonaniu Gracjana Szadzińskiego (8-4). Trenujący w klubie Berserkers Team Stargard oraz Paco Team ”Terminator” zwyciężył swoje starcie przez efektowny nokaut ciosem na wątrobę na pochodzącym z Czech Janie Sirokym (9-11).

RUNDA 1

Rozpoczyna Szadziński otwartą wymianę. Zejście w nogi ale to walki na gołe pięści więc starcie przerwane i zaczynają od środka. Przyjmuje jeden oddaje 3, idealnie trafiony na szczękę Siroky, klęka na kolana i jest liczony. Rozbity łuk Szadzińskiego, ale co z tego rozbity bądź złamany już nos Siroky’ego. Klincz, próba łokci Czecha. Atakuje Szadziński, otwarta wymiana, porozbijany i jeden i drugi ale dużo celniejszy Polak. Trafia Szadziński pod siatką. Ależ zamknięte oko Polaka i pęknięty nos Czecha.

RUNDA 2

Rozpoczyna Siroky, Gracjan ciągle do przodu. Wpada w klincz Czech, ale obrywa na głowę. Chybił backfistem Czech, przyjmuje i jeden i drugi. To jest właśnie bitka na jaką czekaliśmy. Trafił Szadziński podbródkiem, dokłada prosty. Prawy w wątrobę! GRACJAN SZADZIŃSKI! KONIEC POJEDYNKU!