MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

GROMDA

TYSON powróci do ringu walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 3!

Agresywny i brutalnie nokautujący uliczny wojownik. Autor najefektowniejszego nokautu w walkach na gołe pięści w Polsce. Popularny ”Tyson” jest gotowy na wielki finał GROMDA o 100 tysięcy złotych. Rywalem Krystiana Kuźmy będzie zapewne zwycięzca drugiej edycji turnieju Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn, który w finale efektownie zwyciężył nad mocnym Dawidem Żółtaszkiem.

Podczas pierwszej edycji gali Gromda ”Tyson” zwyciężył trzy pojedynki. W pierwszym boju pokonał on Piotra ”Capo” Półchłopka przez TKO w 2 rundzie po serii ciosów w stójce. Wygrana ta dała mu awans do półfinału gdzie stanął na przeciw reprezentanta Arrachionu Olsztyn Łukasza ”Brodacza” Załuski. Krystian już w 1 rundzie pięknym podbródkowym znokautował swojego przeciwnika. W ostatnim finałowym starciu zmierzył się z ”Kickbokserem” Michałem Bławdziewiczem. Finalnie ubił doświadczonego fightera pod siatką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.