MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Bellator 250: Sabah Homasi latającym kolanem zmiótł Voelkera! [WIDEO]

Mający za sobą epizod w UFC Sabah Homasi (15-8) zdominował weterana tejże organizacji Bobby’ego Voelkera (33-14) uderzeniami w stójce finalnie kończąc walkę brutalnym latającym kolanem w drugiej rundzie podczas trwającej właśnie gali Bellator 250. Dla Pochodzącego z New Jersey zawodnika była to 4 wygrana z rzędu.

Voelker w pierwszej rundzie był rozbijany przez świetnie dysponowanego Homasiego ciosami w stójce, zachwiał się nawet na skutek jednego z wysokich kopnięć. Amerykanin świetne pracował także niskimi kopnięciami. Druga runda również była pod dyktando młodszego z zawodników, który finalnie ciężko znokautował swojego rywala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.