MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Bellator 247: Fenomenalny Uros Jurisić udusił Gahadze już w 1 rundzie! [WIDEO]

Swego czasu głośno mówiło się o transferze Urosa Jurisicia (11-0) do organizacji KSW. Słoweniec jednak finalnie wybrał organizację Bellator, gdzie dzisiejszego wieczora zanotował jedenaste zawodowe zwycięstwo. Reprezentant American Top Team zdominował oraz udusił zza pleców już w 1 rundzie solidnego Waltera Gahadze (18-6). Wideo z akcji kończącej bój znajduje się poniżej.

Uros Jurisić zwycięstwem nad Walterem Gahadzą (18-6) w dominujący sposób pokazał iż dżemie w nim spory potencjał. Przed pojedynkiem z solidnym Anglikiem odprawiał takich zawodników jak Vaso Bakocevic (40-20-1) czy Shota Gvasalia (11-6). W 2015 roku wziął udział w programie The Ultimate Fighter, gdzie przegrał jednak przez decyzję sędziów z Luizem Firmino (20-10). Starcie to jednak nie jest notowane do rekordu zawodowego, i uznawane jest jako walka ”pokazowa”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.