MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Czołowy Niemiecki piórkowy Max Coga podpisał kontrakt z organizacją KSW!

Ciekawe informacje spływają do nas od organizacji KSW. Kontrakt z największą polską organizacją podpisał bowiem mocny Max Coga (22-6-1). Były zawodnik PFL’u to czołowy Niemiecki zawodnik kategorii piórkowej i bez wątpienia będzie solidnym wzmocnieniem do dywizji w której panuje Salahdine’a Parnasse’a (14-0-1).

Max Coga to były mistrz kategorii piórkowej Superior FC. Z tym właśnie tytułem dostał się do turnieju PFL, który odbywał się w 2018 roku. Tam też stoczył trzy pojedynki, zwyciężając jeden z nich. Znokautował w 3 rundzie weterana Brazylijskich klatek Marcosa Galvao (18-12-1), a uległ mocnym Timurowi Valievowi (16-2) oraz Lance’owi Palmerowi (22-3) W swoim ostatnim boju duszeniem Von Flue odprawił Romana Avdalyana (15-9).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.