MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Bellator 250: Jack Hager niejednogłośnie zwycięża po ciężkim pojedynku!

Trzecie ale zdecydowanie najtrudniejsze zwycięstwo w swojej zawodowej karierze MMA zanotował właśnie były mistrz i gwiazdor WWE Jack Hager (3-0). Promowany na przyszłą gwiazdę organizacji Bellator ”Swagger” po trzech pełnych rundach niejednogłośną decyzją sędziów wypunktował 40-letniego Brandona Caltona (2-1).

Większość pierwszej rundy były wrestler prowadził dociskając 40 latka do siatki, w drugiej natomiast to Calton zaatakował i ciężko zranił Haggera, który jednak ustał cios i skończyło się na zamroczeniu. Od początku trzeciej odsłony pojedynku wymęczony Hagger skrócił dystans i przyparł swojego rywala do siatki, w końcówce rundy sam zaatakował serią ciosów. Sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo ”Swaggera”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.