MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

ACA zainteresowane Łukaszem Brzeskim oraz Patrykiem Surdynem!

Wczorajszy odcinek programu Oktagon Live przyniósł nam kilka ciekawych newsów. Gośćmi tegoż magazynu byli przedstawiciel organizacji ACA na Europę Baysangur Edelbiev oraz zawodnik wagi średniej Piotr Strus (15-5-2). Dowiedzieliśmy się, iż czołowa rosyjska organizacja jest zainteresowana osobami obecnego zawodnika Babilon MMA Łukasza Brzeskiego (7-1-1) oraz niepokonanym mistrzem Armii Fight Night Patrykiem Surdynem (5-0).

Łukasz Brzeski to czołowy zawodnik kategorii ciężkiej w naszym kraju. Reprezentant Klubu Kotwica MMA już dziś wejdzie do klatki Babilon MMA, gdzie zmierzy się ze świetnym grapplerem Michałem Piwowarskim (3-1). Swoje ostatnie pojedynki toczył właśnie pod banderą organizacji Tomasza Babilońskiego. Zadebiutował w niej w grudniu 2018 roku, gdzie w 2 rundzie po ciężkim boju odprawił Michała Orkowskiego (5-4). Walkę później stanął przed najcięższym pojedynkiem w swojej zawodowej karierze. Jego przeciwnikiem był weteran Michał Kita (18-11-1). Po 3 rundach tego starcia sędziowie wypunktowali remis. Po raz ostatni w klatce meldował się podczas gali Babilon MMA 10 w Wieliczce, gdzie odprawił Ednaldo Oliveire (21-7-1).

Patryk Surdyn to jeden z największych polskich prospektów kategorii koguciej. W swojej karierze już nie raz udowadniał, że nie boi się wyzwań. Świadczy o tym fakt, że już w swoim drugim zawodowym pojedynku walczył z Piotrem Kamińskim (5-3), którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Walkę później ponownie na pełnym dystansie rozprawił się ze znacznie bardziej doświadczonym Igorem Wojtasem (8-6). Oby dwa te pojedynki toczył pod banderą Armii Fight Night. Szablę mistrzowską organizacji zdobył w listopadzie 2018 roku nokautując w 1 rundzie Yuriego Bosy’ego (6-2). W swoim ostatnim starciu obronił tytuł kończąc w niecałe 30 sekund mocnego Sylwestra Millera (8-3).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.