Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji podczas gali ACA 108 w organizacji zadebiutuje polski zawodnik kategorii ciężkiej Wojciech Buliński (15-2). Rywalem reprezentanta MMATadores Katowice zostać ma utytułowany grecki zapaśnik Ioannis Arzoumanidis (6-1). Gala odbędzie się 24 kwietnia w warszawskiej hali COS Torwar.

Wojciech Buliński jest niepokonany od 2012 roku, posiadając przy tym imponującą serię 11 kolejnych zwycięstw z rzędu. Większość z pojedynków toczył na galach WLC, gdzie zdobył nawet pas mistrzowski organizacji. Jego najcenniejszym zwycięstwem w zawodowej karierze jest wygrany pojedynek z Kristofem Nataską (11-6) na gali PCF 12. W swoim ostatnim pojedynku poddał w pierwszej rundzie Przemysława Kubiaka (0-1), po pojedynku zwakował pas polskiej organizacji ogłaszając kontrakt z ACA.

ąą-

Dla Ioannisa Arzoumanidisa będzie to powrót po pierwszej porażce w karierze. Doznał jej w walce Denisem Smoldarevem (14-6) na gali ACA 97. Estończyk znokautował Greka już w pierwszej rundzie pojedynku. Był to jego drugi występ dla rosyjskiej organizacji. W swoim debiucie zwyciężył poprzez TKO w 2 rundzie z Amirkhanem Isagadzhievem (3-2) na gali ACA 94. Wcześniej toczył boje dla lokalnym greckich organizacji, walcząc z takimi rywalami jak Nestor Batzelli (1-2) czy Mehmet Ozer (0-2).

[ZOBACZ TAKŻE] Wojciech Buliński przed debiutem w ACA: ”Nie mam ciśnienia na pas mistrzowski” [WYWIAD]