MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

ACA

Wojciech ”Akodo” Buliński podpisał kontrakt z ACA!

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji polski zawodnik kategorii ciężkiej Wojciech Buliński (15-2) podpisał kontrakt z organizacji ACA. Mierzący ponad 2 metry wzrostu Polak do pojedynków przygotowuje się w klubie MMATadores Katowice. Większość swoich pojedynków toczył dla organizacji WLC (Warriors Of Life Championship), organizowanych przez zawodnika MMA Kamila Bazelaka (13-12).

”Akodo” swój ostatni pojedynek stoczył w zeszłą sobotę broniąc pasa wcześniej wspomnianej organizacji WLC. Poddał on już w pierwszej rundzie Przemysława Kubiaka (0-1), odnosząc tym samym piętnaste zwycięstwo w karierze. Tylko raz w swoich pojedynkach przewalczył pełny dystans. Pokonał wówczas Kristofa Nataske (11-6), jednogłośną decyzją sędziów na gali PCF 12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.