Co się odwlecze to nie uciecze, tak możemy skomentować ogłoszony dziś pojedynek przez organizacje Babilon MMA. Będzie to starcie pomiędzy Pawłem Pawlakiem (15-4) a Tomaszem Romanowskim (9-7). Odbędzie się on na zbliżającej się gali w Radomiu. Przypomnijmy iż panowie mieli już się spotkać podczas gali Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach. Wówczas ”Plastinho” wypadł z pojedynku.

”Tommy’ego po raz ostatni oglądać mogliśmy podczas gali Gladiator Arena 13. Wtedy na skutek ciosu w krocze, pojedynek uznany został za no-contest. Wcześniej na gali Babilon MMA 9, ciężko znokautował Łukasza Zielonkę (5-8) ciosem na wątrobę. Pojedynek zakończył się po zaledwie 34 sekundach. A Było to czwarte zwycięstwo z rzędu Stargardzkiego Berserkera. Wcześniej odprawiał takich zawodników jak Piotr Danelski (5-2) czy też Paweł Karwowski (3-4-1).

Paweł Pawlak to były zawodnik UFC. Pod banderą tejże organizacji stoczył 3 pojedynki, wygrywając z Sheldonem Westcottem (9-3-1). Porażki odnosił z rąk Peter Sobotty (17-6-1) oraz Leona Edwardsa (18-3). Po raz ostatni w klatce meldował się podczas Łódzkiej gali ACA 96, wypunktował wtedy solidnego Evgeniya Bondara (8-3).