MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Adrian Błeszyński będzie dążył do rewanżu z Pawlakiem po Babilon MMA 22!

Już 22 maja odbędzie się kolejna gala organizacji Babilon MMA. W walce wieczoru wystąpi szalenie efektowny Adrian Błeszyński (9-4-1). Rywalem „Aresa” będzie Piotr Wawrzyniak (7-5). Transmisja gali BabilonMMA 22 na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

– Jak zwykle dam z siebie wszystko – zapewnia Adrian Błeszyński, który w ubiegłym roku stoczył dwie kapitalne wojny z Pawłem Pawlakiem, obecnym mistrzem Babilon MMA w kategorii średniej. – Przygotujcie się na grzmoty. Jestem w takiej formie, że już dziś mógłbym założyć rękawice. Jestem świetnie przygotowany pod rywala i wiem, co muszę zrobić. Zobaczycie to w klatce 22 maja. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam się jeszcze z Pawlakiem w wielkiej trylogii. Chciałbym zabrać pas akurat jemu – kończy pewny siebie „Ares”.
– On jest zawodnikiem stójkowym, a ja bardziej parterowym, ale nie jest powiedziane, że nie będę chciał się z nim bić w stójce. W Polsce biłem się już wszędzie, mam doświadczenie – przekonuje Piotr Wawrzyniak. – Nie boję się o kondycję. Wytrzymam 3 rundy po 5 minut, a charakteru mam na znacznie więcej! Jeśli skończy się tlen, to mogę dalej walczyć na charakterze – dodaje 30-letni zawodnik.

Karta walk Babilon MMA 21

Walka wieczoru w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adrian „Ares” Błeszyński (9-4-1. 7 KO, 1 SUB) vs Piotr Wawrzyniak (7-5, 4 KO)
Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Marcin Jabłoński (9-2, 3 SUB) vs Alan Langer (11-7, 1 KO, 8 SUB)  

Walka w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adam Łaguna (4-1, 1 KO, 3 SUB) vs Mateusz Janur (3-2, 1 KO, 1 SUB)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.