MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Były mistrz FEN-u Davy Gallon znokautował Rossa Pearsona na gali MTK MMA! [WIDEO]

Wczoraj w Londynie odbyła się kolejna gala spod szyldu MTK MMA. W walce wieczoru oglądać mogliśmy bardzo ciekawy pojedynek. Było to starcie pomiędzy byłym mistrzu organizacji FEN Davy’m Gallonem (18-7-2), a weteranem UFC oraz zawodowym pięściarzem Rossem Pearsonem (20-17). Pojedynek ten zakończył się przez fenomenalny nokaut obrotowym kopnięciem, a jego zwycięzcą został świetnie dysponowany Francuz. Tym samym uciszył on lokalną kibicującą Pearsonowi lokalną publiczność. Poniżej wideo ze skończenia.

Dla Davy’ego Gallona było to drugie zwycięstwo z rzędu w tym roku. Wcześniej Francuz po roku przerwy odprawił Sydneya Machado (10-8) ciosami w 2 rundzie. Miał on również swoje epizody podczas polskich gal. W przeszłości znokautował Michała Michalskiego (7-4), zdobywając tym pas organizacji FEN. Toczył również pojedynki na pełnym dystansie z Rafałem Błachutą (10-7) oraz Danielem Skibińskim (14-5).

Dla Rossa Pearsona był to pierwszy pojedynek po wylocie z UFC. Dla amerykańskiego giganta stoczył ponad 20 pojedynków, a po raz ostatni oglądać mogliśmy go na gali UFC on ESPN 2. Wówczas został odprawiony ciosami przez Desa Greena (23-8). Jego ostatnie zwycięstwo to jednogłośna decyzja nad Mizuto Hirotą (18-11-1) na gali UFC 221.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.