Niepokonany rosyjski zawodnik Ivan Shtyrkov (16-0-1) wystąpi w grudniu podczas gali RCC 7. Jego rywalem będzie szwajcarski ”Samuraj” Yasubey Enomoto (19-11). Nieoficjalnie mówi się iż pojedynek ten odbędzie się w umownym limicie do 85 kilogramów. I prawdopodobnie będzie walką wieczoru gali (red. lecz to nie zostało jeszcze ustalone).

Ivan Shtyrkov większość walk w swojej karierze stoczył w kategoriach ciężkiej oraz półciężkiej. Pokonał tam m.in. polskiego byłego mistrza BAMMA Marcina Łazarza (11-7). Jego najcenniejsze zwycięstwo w karierze to zdecydowanie pokonanie obecnego ”króla” KSW w wadze ciężkiej Phila De Friesa (17-6). W kwietniu miał zadebiutować dla amerykańskiego giganta, jednak rozwiązał on umowę za porozumieniem stron.

Enomoto w swojej karierze stoczył jeden pojedynek dla KSW. Podczas gali KSW 34 na Torwarze uległ na punkty w walce z Aslambkiem Saidovem (23-5). Podczas 37 edycji miał walczyć z Maciejem Jewtuszko (12-5), jednak ten wypadł z powodu kontuzji. Finalnie Szwajcar miał zmierzyć się z Davidem Zawadą (16-5), lecz odmówił tego starcia a w jego miejsce wszedł Robert Radomski (12-5).

Źródło : Facebook