To już dziś odbędzie się gala THE WAR 2! Powracają turnieje 1 na 1 oraz 3 na 3 na gołe pięści, a dodatkowo na drugiej edycji kibice zobaczą także pierwsze w historii starcie ekip kobiecych – BAD GIRLS zmierzą się z DEVILS w formule 3 na 3 do wyeliminowania wszystkich rywalek.

– Posłuchaliśmy fanów, dla których najbardziej efektowne są pojedynki w stójce. Dlatego zmieniliśmy trochę zasady i na drugiej edycji walki 1 na 1 będą się toczyć w formule K-1 wzbogaconej o uderzenia łokciami i głową, do tego powalonego rywala będzie można dobić – tłumaczy organizator Denis „BAD BOY” Załęcki. – Tak jak dotychczas wszystkie walki będą się kończyły przez nokaut lub poddanie, z naciskiem na to pierwsze, bo nie życzymy sobie, by nasi fighterzy się poddawali. Najważniejszy jest charakter, tutaj nie ma miejsca do kalkulowania. Nokaut nie zostawia żadnych niedomówień. Chcemy brutalnych i ostrych walk na gali THE WAR 2! – kończy szef projektu.

Zmodyfikowane zasady nie przewidują parteru w turnieju 1 na 1. Zawodnicy będą toczyć pojedynki w K-1, dojdą także łokcie i uderzenia głową oraz ground & pound – czyli możliwość dobijania przeciwnika w parterze. Pojedynki będą rozgrywane w systemie 2 rundy po 2 minuty, trzecie starcie potrwa aż do rozstrzygnięcia. Parter (bez duszeń i dźwigni) będzie umożliwiony w SuperWalkach 1 na 1, gdzie zmierzą się m.in. TREVIS vs GROM. Ekipy będą miały z kolei możliwość dobijania rywali pięściami.

Data wydarzenia: 14 sierpnia 2021 roku.

Początek gali: godzina 20:00

Galę oglądać można w systemie PPV które kupić można [TUTAJ]

Dostępne są dwie wersje, Podstawowa oraz Premium. Cena tej pierwszej to 30,26 zł, natomiast drugiej 35,31 zł. Różnią się one jakością oraz terminem odtworzenia wydarzenia po jego zakończeniu.

ZESTAWIENIA TURNIEJOWE:

Turniej 1 na 1:

Ćwierćfinały:

Arkadiusz „ARAS” Dębiński vs. Szymon „SOŁI” Sołtys
Michał „KORNIK” Kornacki vs. Michał „KOMANDOS” Więcławski
Krystian „MŁODY GLEBA” Tołkaczewski vs. Sergiusz Zając
Roger „FURIAT” Burjański vs. Mariusz „MARIO” Stecowiat

Turniej 3 na 3:

Półfinały:

DEMONY vs. GLADIATORZY
WARRIORS vs. WILKI

Superfighty:

Michał “TREVIS” Jakubiec vs. Dawid “GROM” Rachwał

DEVILS VS. BAD GIRLS – pierwsza w Polsce walka kobiet 3 vs 3!