MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

The War

Denis Załęcki zaprasza Parke’a do walki na The War: ”Możemy wyjść na twoich zasadach”

Organizator gali THE War – walki na gołe pięści Denis Załęcki ostatnio postanowił wypowiedzieć się na temat organizacji FAME MMA. W filmie dostępnym na kanale ”Fan Sportu” walczący w przeszłości na GROMDZIE oraz WOTORE zawodnik opowiedział m.in. o chęci występu z Normanem Parkiem (MMA 28-7-1). ”Bad Boy” nie pochwala tego iż ”Stormin” chciał walki z Youtuberem Don Kasjo samemu mając przeszłość w m.in. KSW czy UFC.

”Zawodnik takiej klasy jak Norman Parke chce walki z Don Kasjo. Jak takim tchórzem można być. Jak masz ku*wa chłopie jaja to zapraszam do klatki THE War – walki na gołe pięści ze mną na solówkę, możemy wyjść na twoich zasadach.”

PPV na galę THE War zakupić można [TUTAJ]. Pierwsza gala nowej organizacji odbędzie się już 11 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.