MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FAME

Raper Filipek dołącza do karty walk gali FAME MMA 11!

FAME MMA odkrywa karty przed swoją 11 już odsłoną. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej personie którą zobaczymy w oktagonie już w październiku. Mowa tu o popularnym raperze reprezentującym wytwórnie QUEQUALITY oraz byłym freestylowcu Filipku. Spekuluje się od dawna, iż zmierzyć się on ma z Amadeuszem Ferrarim. Czy tak będzie? Dowiemy się na niedzielnej konferencji.

Filip Marcinek bo właśnie tak nazywa się popularny ”Filipek” w oktagonie największej freakowej organizacji w Polsce był już trzykrotnie, wynosząc z niego dwa zwycięstwa. Pokonał on Michała ”Sobotę” Sobolewskiego – Diarrę (0-1) oraz Łukasza ”Tomba” Imiełowskiego (0-1). Porażkę natomiast zadał mu jego poza pojedynkowy przyjaciel z ringów Freestylowych Patryk ”Ryba” Karaś (2-0). Raper z Wrocławia poza MMA ma za sobą takżę krótki epizod treningów bokserskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.