Starcie dwóch zawodników których możecie kojarzyć z występów na Polskich galach już za nami. Mający za sobą przeszłość w Fight Exclusive Night Kirill Kornilov (10-0-1) na pełnym dystansie rozpracował Wagnera Prado (15-5-1) którego dwukrotnie widywaliśmy na galach organizacji KSW. Panowie zmierzyli się w dywizji ciężkiej do 120 kilogramów podczas RCC 9 odbywającego się w Ekaterinburgu.

Dla Kirilla Kornilova było to już dziewiąte zwycięstwo w zawodowej karierze. Rosjanin pozostaje niepokonany, mając w rekordzie wyłącznie jeden remisowy pojedynek. Uzyskał go na gali MMA SERIES 9 gdzie sędziowie nie wskazali zwycięzcy w jego starciu z Sultanem Murtazalievem (8-4-1). Zwyciężał natomiast z takimi zawodnikami jak Fernando Rodrigues Jr. (12-7) znany z występów dla KSW czy Yuriy Fedorov (7-3). Ponadto Rosjanin wciąż miesza występy starty w formule mieszanej z karierą kickbokserską.

Wagner Prado już od października 2018 roku nie zaznał smaku zwycięstwo notując dwie porażki oraz jeden remis. Poza dzisiejszą przegraną, musiał uznać także wyższość Antona Vyazigina (15-4), oraz zremisował z Doo Hwanem Kimem (12-5-1). Co ciekawe ostatnią wygraną Brazylijczyk odnotował podczas Londyńskiej edycji gali KSW. Wtedy też w zaledwie 41 sekund znokautował wskakującego na ostatnią chwilę Łukasza ”Goata” Parobca (14-10-2). Warto także dodać, iż Brazylijczyk większość walk w karierze toczył w dywizji półciężkiej.