Emilia Czerwińska utytułowana Polska kickbokserka wyraziła gotowość do startów w formule MMA i to od razu z grubej rury. Zawodniczka z Zielonej Góry jest gotowa na występy w organizacji KSW idąc krokiem innego znakomitego stójkowicza Tomasza Sarary, którego transfer do największej Polskiej organizacji anonsowano niedawno.

https://www.instagram.com/p/COdBw1uFKRy/

”Jak zapewne zauważyliście zaczęłam przygotowywać sie do walk w formule MMA 😊 Jako kilkukrotna mistrzyni świat w K1 nadszedł czas na nowe wyzwania! Widziałam, że Tomasz Sarara podpisał kontrakt z KSW! Nie ukrywam, że również jestem gotowa na to by sprobować sił w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie! Co wy na to?”

Emilia Czerwińska to utytułowana Polska kickbokserka. W tejże formule odnosiła liczne sukcesy na skalę Polską oraz światową. Jest dwukrotną mistrzynią świata i dziewięciokrotną mistrzynią Polski w K-1, a także mistrzynią Polski amatorskiego MMA. Podczas zawodów ALMMA 183 zwyciężyła z solidną Pauliną Wiśniewską (am. 10-3) oraz Aleksandrą Kawecką (am. 0-1).