MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

RCC

Ivan Shtyrkov jednogłośnie wypuntkował Michała Pasternaka na gali RCC: Road to PFL!

Podczas trwającej właśnie gali RCC: Road to the PFL, ujrzeliśmy starcie pomiędzy Rosjaninem Ivanem Shtyrkovem (17-1-1) a trenującym w Akademii Sportów Walki Wilanów Michałem Pasternakiem (14-5). Po trzech rundach faworyzowany ”Uralski Hulk” zwyciężył to starcie jednogłośnie decyzją sędziowską.

Większość pojedynku toczyło się w klinczu pod siatką, gdzie pojedynek prowadził silniejszy fizycznie Rosjanin. Warto przypomnieć, iż reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów wziął ten pojedynek w zastępstwie z krótkim wyprzedzeniem.

Ivan Shtyrkov dzisiejszym pojedynkiem powrócił na ścieżkę zwycięstw. W swoim ostatnim pojedynku uległ Yasubeyowi Enomoto (20-11) przez poddanie w 2 rundzie. Starcie to odbyło się w limicie do 84 kilogramów. Wcześniej pokonywał m.in. Thiago Silvę (21-9) czy też mistrza KSW Phila De Friesa (18-6). Miał również epizod w organizacji UFC, gdzie finalnie nie stoczył żadnego pojedynku a kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.