Zapowiada się hitowa siódma już gala spod szyldu Armia Fight Night. Niedawno informowaliśmy was o pojedynku Sławomira Rawińskiego (1-1) z Dominkiem Dąbrowskim (0-0), a dziś poznaliśmy kolejną walkę tej gali. Będzie to starcie pomiędzy byłym zawodnikiem KSW Piotrem Wawrzyniakiem (7-4) a znanym polskiej publiczności grekiem Ioannisem Palaiologosem (16-9-1), w kategorii do 84 kilogramów. Gala odbędzie się 5 października w Lublinie.

Piotr Wawrzyniak szerszej publiczności pokazał się na gali ProMMAC 2, gdzie nieoczekiwanie wypunktował faworyzowanego Antoniego Chmielewskiego (32-17). To zwycięstwo dało mu szanse występu na hitowej gali KSW 33. Wówczas po wyrównanej walce Poznaniak uległ mocno bijącemu Łukaszowi Bieńkowskiemu (5-3). W swojej ostatniej walce wziętej w zastępstwo został jednogłośnie wypunktowany przez solidnego Grzegorza Siwego (13-4). Starcie to odbyło się na siódmej gali Spartan Fight.

Dla Ioannisa Palaiologosa będzie to trzecia wizyta w Polsce. Za pierwszym razem po ciężkiej dla niego walce poddał w 2 rundzie Damiana Majewskiego (2-4) na gali Spartan Fight 8. Ostatni raz w naszym kraju mierzył się w swojej przedostatniej walce. Uległ wtedy obecnemu championowi kategorii półśredniej AFN Tomaszowi Jakubcowi (10-2) podczas czwartej edycji organizacji Filipa Bątkowskiego. W swojej ostatniej walce odbił się nokautując w nieco ponad 30 sekund Maxima Soroke (15-15).