MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

Powrót Piotra Wawrzyniaka w starciu z ”Greckim Imperatorem” na gali Armia Fight Night 7!

Zapowiada się hitowa siódma już gala spod szyldu Armia Fight Night. Niedawno informowaliśmy was o pojedynku Sławomira Rawińskiego (1-1) z Dominkiem Dąbrowskim (0-0), a dziś poznaliśmy kolejną walkę tej gali. Będzie to starcie pomiędzy byłym zawodnikiem KSW Piotrem Wawrzyniakiem (7-4) a znanym polskiej publiczności grekiem Ioannisem Palaiologosem (16-9-1), w kategorii do 84 kilogramów. Gala odbędzie się 5 października w Lublinie.

Piotr Wawrzyniak szerszej publiczności pokazał się na gali ProMMAC 2, gdzie nieoczekiwanie wypunktował faworyzowanego Antoniego Chmielewskiego (32-17). To zwycięstwo dało mu szanse występu na hitowej gali KSW 33. Wówczas po wyrównanej walce Poznaniak uległ mocno bijącemu Łukaszowi Bieńkowskiemu (5-3). W swojej ostatniej walce wziętej w zastępstwo został jednogłośnie wypunktowany przez solidnego Grzegorza Siwego (13-4). Starcie to odbyło się na siódmej gali Spartan Fight.

Dla Ioannisa Palaiologosa będzie to trzecia wizyta w Polsce. Za pierwszym razem po ciężkiej dla niego walce poddał w 2 rundzie Damiana Majewskiego (2-4) na gali Spartan Fight 8. Ostatni raz w naszym kraju mierzył się w swojej przedostatniej walce. Uległ wtedy obecnemu championowi kategorii półśredniej AFN Tomaszowi Jakubcowi (10-2) podczas czwartej edycji organizacji Filipa Bątkowskiego. W swojej ostatniej walce odbił się nokautując w nieco ponad 30 sekund Maxima Soroke (15-15).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.