Kolejny pojedynek został dodany do karty świetnie zapowiadającej się gali Armia Fight Night 7. Zmierzą się w niej były strongman Sławomir Rawiński (1-1) oraz znany z programu ”Lombard Życie Pod Zastaw” były reprezentant Polski w futbolu amerykańskim Dominik Dąbrowski (0-0). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej do 120 kilogramów.

Sławomir Rawiński w zawodowych walkach pokazał się dwukrotnie. Zadebiutował w czerwcu 2018 roku podczas pierwszej edycji Silesian MMA Challenge. Uległ wówczas na pełnym dystansie Lubo Slovikowi (1-0). Po niemal rocznej przerwie powrócił do startów nokautując Michała Szczerbatego (0-1) podczas gali Armia Fight Night 5.

Dominik Dąbrowski znany szerszej publiczności może być z roli policjanta ”Betona” w serialu ”Lombard Życie Pod Zastaw” emitowanym na telewizji Puls. Warto dodać również do 2017 roku czynnie trenował futbol amerykański, przy czym miał okazję stoczyć kilka meczy dla reprezentacji Polski. Na co dzień przygotowuje się ze świetnym kickbokserem Michałem Turyńskim.