MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

Sławomir Rawiński rywalem Dominika Dąbrowskiego na gali Armia Fight Night 7!

Kolejny pojedynek został dodany do karty świetnie zapowiadającej się gali Armia Fight Night 7. Zmierzą się w niej były strongman Sławomir Rawiński (1-1) oraz znany z programu ”Lombard Życie Pod Zastaw” były reprezentant Polski w futbolu amerykańskim Dominik Dąbrowski (0-0). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej do 120 kilogramów.

Sławomir Rawiński w zawodowych walkach pokazał się dwukrotnie. Zadebiutował w czerwcu 2018 roku podczas pierwszej edycji Silesian MMA Challenge. Uległ wówczas na pełnym dystansie Lubo Slovikowi (1-0). Po niemal rocznej przerwie powrócił do startów nokautując Michała Szczerbatego (0-1) podczas gali Armia Fight Night 5.

Dominik Dąbrowski znany szerszej publiczności może być z roli policjanta ”Betona” w serialu ”Lombard Życie Pod Zastaw” emitowanym na telewizji Puls. Warto dodać również do 2017 roku czynnie trenował futbol amerykański, przy czym miał okazję stoczyć kilka meczy dla reprezentacji Polski. Na co dzień przygotowuje się ze świetnym kickbokserem Michałem Turyńskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.