MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

AFN 8: Marcin Krakowiak kolanami szybko znokautował Łukasza Stanka! [WIDEO]

Dzisiejsza świetnie wyglądająca gala Armia Fight Night 8 w Gliwicach trwa w najlepsze. Za nami już piąte starcie podczas tego wydarzenia. Oglądać w nim mogliśmy znanego z programu Tylko Jeden Marcina Krakowiaka (9-3) oraz lokalnego bohatera ze Śląska Łukasza Stanka (6-6). Starcie to zakończyło się już w 1 rundzie na skutek nokautu Łodzianina.

RUNDA 1

Nieudana próba niskiego kopnięcia Stanka, zerwał się Krakowiak i podchwycił Stanka, zmienia pozycję szukając próby poddania. Kręci się zawodnik z Katowic uciekając. Podnosi pozycję ale twardy w swoich poczynaniach Krakus. Wstają do stójki, kombinacja bokserska Łodzianina. Obszerne cepy i przyklejenie swojego rywala do siatki przez Stanka. Próba obalenia, sweep ale nic z tego kolano i ciosy w parterze koniec! Krakowiak nokautuje już w 1 rundzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.