MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Oktagon

Oktagon 18: Kamil Minda w 2 minuty porozbijał Dittricha w parterze! [WIDEO]

Udany zagraniczny skalp zanotował wczoraj nazywany przez trenera Oknińskiego ”Polskim Ngannou” Kamil Minda (6-1). Reprezentujący Akademie Sportów Walki Wilanów zawodnik bez problemowo rozprawił się z niebezpiecznym Danielem Dittrichem (5-5). Polak w 2 minuty gradem ciosów rozbił Czecha w parterze zmuszając sędziego do przerwania walki. Akcję kończąca obejrzeć możecie [TUTAJ].

Dla jednego z głównych pretendentów do pasa wagi ciężkiej Fight Exclusvie Night była to czwarta victoria z rzędu, pierwsza odnotowana poza granicami naszego kraju. Jedyną porażkę w karierze zanotował jako niedoświadczony zawodnik w 2018 roku na gali Babilon MMA. Wtedy też mimo dobrego startu przegrał z Marcinem Kalatą (1-2) przez TKO. Od tamtego czasu jest już dobrze i zawodnik z Ełku zwyciężał z m.in. Tomaszem Kolcunem (4-2) oraz Grzegorzem Cieplińskim (8-8).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.