MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

UFC 255: Ariane Lipski rozbita przez Antonine Shevchenko! [WIDEO]

Powrót do oktagonu największej światowej organizacji UFC zaliczyła przed momentem była mistrzyni KSW Ariane Lipski (13-5). ”Królowa Przemocy” pochodząca z Brazylii stanęła w szranki z siostrą mistrzyni Valentiny, Antoniną Shevchenko (8-2). Reprezentantka Kurityby przegrała pojedynek w drugiej rundzie na skutek ciosów w parterze.

Pierwsza runda w większości odbywała się w płaszczyźnie parterowej spowodowanej przez obalenie w wykonaniu Shevchenko. Tam też trzymała i pasywnie kontrolowała Brazylijkę. W stójce zaś obydwie miały swoje momenty. W drugiej odsłonie walki ponownie reprezentantka Kirgistanu dominowała starcie w płaszczyźnie zapaśniczej oraz parterowej. Konsekwentnie obijała bezbronną Lipski i sędzia przerwał starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.