MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bare Knuckle WOTORE

Michał Pasternak wystąpi w jutrzejszym turnieju WOTORE 2!

Jak dziś ogłosił na swoim Fanpage’u czołowy polski zawodnik kategorii półciężkiej Michał Pasternak (14-5) wystąpi on podczas jutrzejszego turnieju na gali WOTORE 2. Pochodzący z Kielc zawodnik, ofertę udziału w Turnieju dostał dzisiaj a dokładnie około 4 godziny temu, lecz jak wspomniał w krótkiej rozmowie z naszym portalem był on w treningu.

”Przygotowań nie było żadnych, tylko po prostu ja trenuje. Trenuje cały czas w Kielcach w Copacabanie, u Wojtka Jarosa w Fighter Kielce, robię tam boks, robię także Jiu-Jitsu. Głównie się skupiłem na Kielcach, nie wyjeżdżałem nigdzie przez pandemie. O samym turnieju dowiedziałem się około 4 godziny temu, także nie można powiedzieć o jakiś przygotowaniach. Trener do mnie zadzwonił, że się biję. Także jutro jadę i się bije.”

Zapraszam wszystkich chętnych jutro 23.05.2020 do wykupienia PPV na Wotore Wotore,gdzie również wystąpi moja skromna osoba 😉💪💪👍https://tv.wotore.com/

Posted by Michał Pasternak on Friday, 22 May 2020

Michał Pasternak w swoich starach w formule mieszanej przeplata zwycięstwa z porażkami. Nie można mu jednak odmówić braku ciężkich wyzwań w jego karierze. Świadczą o tym pojedynki z takimi zawodnikami jak Ivan Shtyrkov (17-1-1), Roman Dolidze (6-0) czy też podwójny mistrz One Championship Aung La Nsang (26-10). Swoje ostatnie zwycięstwo zanotował on podczas październikowej edycji gali PLMMA 79. Zawodnik z Kielc udusił wówczas Pawła Zakrzewskiego (3-2) zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.