Jak dziś ogłosił na swoim Fanpage’u czołowy polski zawodnik kategorii półciężkiej Michał Pasternak (14-5) wystąpi on podczas jutrzejszego turnieju na gali WOTORE 2. Pochodzący z Kielc zawodnik, ofertę udziału w Turnieju dostał dzisiaj a dokładnie około 4 godziny temu, lecz jak wspomniał w krótkiej rozmowie z naszym portalem był on w treningu.

”Przygotowań nie było żadnych, tylko po prostu ja trenuje. Trenuje cały czas w Kielcach w Copacabanie, u Wojtka Jarosa w Fighter Kielce, robię tam boks, robię także Jiu-Jitsu. Głównie się skupiłem na Kielcach, nie wyjeżdżałem nigdzie przez pandemie. O samym turnieju dowiedziałem się około 4 godziny temu, także nie można powiedzieć o jakiś przygotowaniach. Trener do mnie zadzwonił, że się biję. Także jutro jadę i się bije.”

Michał Pasternak w swoich starach w formule mieszanej przeplata zwycięstwa z porażkami. Nie można mu jednak odmówić braku ciężkich wyzwań w jego karierze. Świadczą o tym pojedynki z takimi zawodnikami jak Ivan Shtyrkov (17-1-1), Roman Dolidze (6-0) czy też podwójny mistrz One Championship Aung La Nsang (26-10). Swoje ostatnie zwycięstwo zanotował on podczas październikowej edycji gali PLMMA 79. Zawodnik z Kielc udusił wówczas Pawła Zakrzewskiego (3-2) zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji.