Wczoraj czołowy zawodnik kategorii koguciej w naszym kraju Sebastian Przybysz (6-2) nagrał swoje hot16challenge2. Pochodzący z Wrzeszcza zawodnik podczas kawałka zdradził termin swojego powrotu do oktagonu. Pokrywa się on z datą zbliżającej się wielkimi krokami następnej gali spod szyldu KSW. Oznacza to, że zawodnik spod stajni MMA Cartel dołącza do hitowej rozpiski gali KSW 53, która odbędzie w Studiu już 11 lipca.

”Ja ćwiczyłem ciężko bo chcę być dobrym kotem, wejść na sam szczyt i mieć pas pokryty złotem. A ty będziesz z dumą mówił znam tego mistrza, kolejny krok do marzeń już 11 lipca.”

Sebić #hot16challenge2

Sebastian Przybysz w największej polskiej organizacji zadebiutował w czerwcu 2016 roku podczas trójmiejskiej gali KSW 44. Wtedy też już w 1 rundzie znokautował faworyzowanego Dawida Gralkę (6-3). Walkę później ”Sebić” stanął na przeciwko obecnego mistrza Antuna Racicia (24-8-1), który w swoim stylu wypunktował go jednogłośną decyzją sędziów. Od tamtego czasu reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia zwyciężał dwukrotnie. Najpierw znokautował Bogdana Barbu (16-11) a następnie wypunktował Lemmy’ego Krusicia (20-7).