MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gladiator Arena

Marcin Wójcik znokautował Michała Gutowskiego i został mistrzem Gladiator Arena!

Za nami gala Gladiator Arena 13. W walce wieczoru powracający Marcin Wójcik (12-7) ubił już w 1 rundzie Michała Gutowskiego (9-10). Tym samym został championem Pyrzyckiej organizacji.

Wraz z pierwszym gongiem reprezentant Juggernaut Gold Team od razu ruszył po nogi, Wójcik jednak bez problemu obronił obalenie. Od tamtej pory obecny mistrz obijał swojego oppontenta, aż do odklepania ciosów przez Gutowskiego.

Tym zwycięstwem fighter z Piły udanie powrócił po dwóch porażkach, z mistrzem KSW Scottem Askhamem (18-4) oraz mistrzem CW Modestasem Bukauskasem (9-2). Wcześniej notował zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Marcin Łazarz (11-7) czy Michał Fijałka (16-7-1).

Dla Michała Gutowskiego była to 5 porażka z ostatnich 6 walk. W poprzednim pojedynku uległ poprzez ciężki nokaut Wojciechowi Januszowi (7-4). Pojedynek ten odbył się na gali FEN 25, w Ostródzkim Amfiteatrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.