MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gladiator Arena

Powrót Marcina Wójcika w rewanżu z Michałem Gutowskim! Stawką pas Gladiator Areny!

Świetne zastępstwo zafundowała nam organizacja Gladiator Arena. Za kontuzjowanego Mateusza Ostrowskiego (8-9-1), do walki z Michałem Gutowskim (9-9) wskoczył Marcin ”The Giant” Wójcik (11-7). Będzie to starcie rewanżowe za 2013 rok. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski Pyrzyckiej organizacji w kategorii półciężkiej. Gala już 26 października.

Marcin Wójcik to bardzo mocny zawodnik kategorii półciężkiej w Polsce. W ostatnich 11 pojedynkach, przegrywał tylko trzykrotnie z mistrzami KSW oraz mistrzem Cage Warriors. Pokonując przy tym m.in. zawodnika UFC Michała Oleksiejczuka (14-2). W ostatnim pojedynku Pilski ”Gigant” mimo dobrego początku uległ Modestasowi Bukauskasowi (9-2) przez techniczny nokaut.

Michał Gutowski w ubiegłym roku wrócił do zawodowych startów, nokautując Adama Wiśniewskiego (2-5) w 3 rundzie. Ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 25 w Ostródzie, gdzie został brutalnie znokautowany przez Wojciecha Janusza (7-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.