MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gladiator Arena

Mateusz Ostrowski rywalem Michała Gutowskiego w walce wieczoru gali Gladiator Arena 13!

Karta walk gali Gladiator Arena 13 rośnie w siłę. Niedawno poznaliśmy walkę wieczoru Pyrzyckiej gali, której stawką będzie mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Zmierzy się w niej dwóch weteranów Michał Gutowski (9-9) oraz Mateusz Ostrowski (8-9-1). Będzie to pojedynek rewanżowy za 2014 rok. Wówczas lepszy okazał się ”Zenek” nokautując ”Gutka” w 2 rundzie, łamiąc mu szczękę i fundując przerwę w zawodowych startach. Gala odbędzie się już 26 października.

Mateusz Ostrowski w swojej karierze nie unikał wyzwań. Mierzył się on z takimi zawodnikami jak Michał Fijałka (16-7-1), Cezary Kęsik (9-0) czy też Karlos Vemola (27-5). W 2018 roku nie spodziewanie znokautował Adama Kowalskiego (11-5-1) w mniej niż minutę podczas gali Celtic Gladiator 20. Podczas swojej ostatniej potyczki w klatce uległ na punkty prospektowi Łukaszowi Sudolskiemu (5-0).

Michał Gutowski w ubiegłym roku wrócił do zawodowych startów, nokautując Adama Wiśniewskiego (2-5) w 3 rundzie. W swojej karierze pokonywał takich zawodników jak Marcin Wójcik (11-7) czy Maciej Browarski (14-9). Ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 25 w Ostródzie, gdzie został brutalnie znokautowany przez Wojciecha Janusza (7-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.