MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gladiator Arena

Tomasz Romanowski poznał rywala na galę Gladiator Arena 13!

Właśnie poznaliśmy rywala Tomasza Romanowskiego (9-7), w extra fight-cie gali Gladiator Arena 13. Przeciwnikiem ”Tommy’ego” będzie Litwin Ramunas Venslovas (5-4). Wydarzenie odbędzie się za lekko ponad dwa miesiące, 26 października w Pyrzycach.

”Tommy” podczas piątkowej gali Babilon MMA 9, ciężko znokautował Łukasza Zielonkę (5-8) ciosem na wątrobę. Pojedynek zakończył się po zaledwie 34 sekundach. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu Stargardzkiego Berserkera. Wcześniej odprawiał takich zawodników jak Piotr Danelski (5-2) czy też Paweł Karwowski (3-4-1).

Rywal Polaka w ostatnim pojedynku został poddany przez Chrisa Ogdena (7-3). Wcześniej pokonywał m.in. solidnych Jaroslava Poborsky’ego (29-48-1) oraz Jeana Felipe Prestesa (20-8). Wszystkie swoje zwycięstwa odnosił przed czasem, co zapowiada bardzo ciekawy pojedynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.