Wczoraj organizacja ogłosiła, że podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 zawalczy Mansur Anzhiev (3-0-0). Dziś ogłoszony został jego rywal. Reprezentant WCA Fight Team zmierzy się Michałem Dominem (2-0-0).

Reprezentant Octagon Żory w swojej zawodowej i amatorskiej karierze stoczył łącznie ponad 60 walk. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Muay Thai i K1, od których zaczynał swoją rywalizację zawodniczą w sportach walki.

Co ciekawe Mansur i Michał mieli okazję ze sobą walczyć w 2017 roku. Jednogłośną decyzją sędziów walkę wygrał Anzhiev. Teraz zawodnicy spotkają się ponownie, żeby jeszcze raz zweryfikować swoje umiejętności. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już 13 marca. Jedno jest pewne! Obaj zawodnicy idą po zwycięstwo!   

Organizacja właśnie poinformowała, że kolejnym zawodnikiem, który zawalczy na gali w Mysłowicach będzie gwiazda polskiego MMA w wadze piórkowej – Kamil Łebkowski (18-9-0). Reprezentant WCA Fight Team od prawie roku pozostaje w spoczynku od walk zawodowych. „Bomba” jest byłym mistrzem PLMMA w kategorii piórkowej. Od 2016 roku był związany z FEN, gdzie stoczył wiele emocjonujących walk, zjednując sobie tym samym rzeszę kibiców. Na swoim koncie ma wygrane, imponujące pojedynki z takimi świetnymi przeciwnikami, jak Japończyk Yoshihiro Koyama (22-12-2) czy były fighter UFC Piotr Hallmann (19-6).

Teraz po prawie rocznej przerwie Łebkowski wraca głodny zwycięstwa jeszcze bardziej niż kiedykolwiek! Czy będzie to powrót w wielkim stylu?