MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

EFC

Brat Dricusa Niel Du Plessis kontra Stefan Pretorius na gali EFC Worldwide 84!

Wielkimi krokami zbliża się już 84 gala spod szyldu EFC Worldwide. W jednej z głównych walk wystąpi brat byłego mistrza KSW Dricusa Du Plessisa (14-2), Niel Du Plessis (3-1). Afrykaner zmierzy się ze swoim rodakiem Stefanem Pretoriusem (3-5). Panowie spotkają się w limicie kategorii średniej do 84 kilogramów. A wydarzenie to odbędzie 14 marca w stolicy RPA Pretorii.

Niel Du Plessis w swoim ostatnim pojedynku udanie powrócił, po pierwszej zawodowej porażce z rąk Bruno Mukulu (6-8-1). Afrykaner w 54 sekundy poddał Anglika Rogera Griffina (3-7) na gali EFC Worldwide 76. Wcześniej odprawiał on Mutuale Basambombo (2-2) zwyciężając jednogłośną decyzją, oraz Sydneya Mokgolo (4-5) dusząc go zza pleców.

Stefan Pretorius w ostatnich 5 pojedynkach zwyciężył tylko raz pokonując Khulekaniego Hlongwe (2-4) przez TKO w 1 rundzie. Porażki zadawali mu zaś wspomniany wcześniej Bruno Mukulu (6-8-1) oraz Tresor Boluwa (1-1). W swoim ostatnim pojedynku uległ niejednogłośną decyzją niepokonanemu Lylowi Karamowi (6-0) na gali EFC Worldwide 81.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.