Przed nami jubileuszowa gala Knockout Boxing Night 10! Już 7 marca w Hali Sportowej w Łomży czeka nas wielkie pięściarskie święto. Artur Szpilka wraca do ringu – tym razem w niższej kategorii wagowej! Popularny Szpila zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Siergiejem Radczenko.

Artur Szpilka wraca do ringu po szybkim nokaucie na Fabio Tuiachu i zapowiada podbój dywizji junior ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Radczenką ma być początkiem drogi po tytuł Mistrza Świata. Siergiej Radczenko  trzykrotnie boksował na polskich ringach. Ukrainiec stoczył emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim, posyłając byłego Mistrza Świata na deski, był o krok od zakończenia kariery Adamowi Balskiemu oraz dał 8 wyrównanych rund pretendentowi do pasa Mistrza Świata WBC, Michałowi Cieślakowi.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy ulubieńca publiczności – Fiodora Czerkaszyna. Król nokautu zmierzy się z byłym Mistrzem Świata IBF w wadze średniej – Samem Solimanem. Australijczyk to bardzo twardy zawodnik, który walczył już z czołówką dywizji i z pewnością da zawodnikowi grupy Knockout Promotions cenną lekcję.

Na widzów w Łomży będą czekać 4 dodatkowe pojedynki boksu zawodowego, a wśród nich walka jednego z największych prospektów młodego pokolenia pięściarzy w Polsce – Kamila Bednarka, którego sprawdzi Białorusin Ivan Murashkin oraz utalentowanego ulubieńca ostrołęckiej publiczności – Przemysława Zyśka. „Wisienką na torcie” będzie powrót na ringowe deski najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej – Pawła Stępnia.

KBN X – Karta Walk:

Walki wieczoru:
Artur Szpilka (23-4, 16KO) vs Siergiej Radczenko (7-5, 2KO)
Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10KO) vs Sam Soliman (46-14, 19KO)

Główna karta:
Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) vs TBA
Przemysław Zyśk (11-0, 4KO) vs TBA
Kamil Bednarek (2-0, 1KO) vs Ivan Murashkin (5-5-1, 2KO)