MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Khamzat Chimaev powraca do treningów wraz z Albertem Duraevem!

Niestety nie tak dawno ze starcia z Leonem Edwardsem (18-3) wycofać musiał się Khamzat Chimaev (9-0). Mieszkający na stałe w Szwecji ”Borz” powrócił już jednak do treningów w swojej rodzinnej Czeczenii, gdzie ma okazję trenować z niedoszłym zawodnikiem KSW Albertem Duraevem (13-3).

Khamzat Chimaev to jedno z ciekawszych odkryć 2020 roku. Do UFC trafił jako czołowy zawodnik kategorii półśredniej Brave CF. W kierowanej przez Dane White’a organizacji zanotował już 3 zwycięstwa kończąc przed czasem Johna Phillipsa (22-11)Rhysa McKee (10-4-1) oraz Geralda Meerschaerta (31-14). Niedługo podjąć miał się on walki z Leonem Edwardsem (18-3), lecz zrezygnował z pojedynku na skutek powikłań po zakażeniu koronawirusem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.