Już 22 sierpnia w Ostródzie odbędzie się świetnie zapowiadająca się gala FEN 29. Podczas tego widowiska poza m.in. walką o mistrzowskie trofeum dywizji półciężkiej, zobaczymy także jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów ostatnimi czasy. Mowa tu o pojedynku, finalisty drugiej edycji WOTORE Kacpra Miklasza (0-0). Ten obecnie przebywa na obozie UFD Gym gdzie ma szansę trenować ze znanymi osobistościami europejskiego jak i światowego rynku MMA. Udało nam się zamienić pare słów z pochodząćym z Ełku zawodnikiem.

Siemanko Kacper jak widać po twoich social mediach przygotowania do gali FEN 29 w Ostródzie idą pełną parą! Jak twoja forma przed najbliższym pojedynkiem?

”Siemanko wszystko idzie pomyślnie. Mocne przygotowania przełożą się 22 sierpnia w klatce. Jestem obecnie na UFD Camp w Chorwacji wybraliśmy się z klubem. Trenuje z legendą UFC Gleisonem Tibau. Zdobywam kolejne doświadczenie.”

Podczas wspomnianego przez ciebie Chorwackiego Obozu Klubu UFD GYM poza twoją osobą ujrzeć możemy także m.in Roberto Soldicia, Gleisona Tibau, Davida Zawadę czy też Erko Juna. Czy treningi z takimi ,,kotami’’ zrobią robotę w twoich przygotowaniach?

”Celuje zawsze jak najwyżej, powolutku do celu. Moją ciężką prace oraz mocne rundy z chłopakami pokaże w klatce FEN’u robota i forma są mega.”

Jak wiemy gala w Ostródzie to dosyć specyficzne wydarzeniE, gdyż odbywa się na świeżym powietrzu w Amfiteatrze. Czy miałeś kiedyś okazje toczyć bój w podobnej scenerii? Jak oceniasz właśnie taki zamysł na galę?

”Nie, nie miałem okazji stoczyć boju w klatce pod gołym niebem, Myślę, że to będzie mega gala i oprawa. Cieszę się, że mogę wziąć udział w tym wydarzeniu. Mega sprawa w tamtym roku gala w Ostródzie była najlepszą gala FEN’u. Myślę, że w tym roku będą mocniejsze fajerwerki.”

Na koniec zapytam cie o twojego rywala. Jak już powiedział Prezes Paweł Jóźwiak nie będzie to pierwotnie zestawiany z tobą Mateusz Michalski, gdyż ten doznał urazu. Ty na pewno poznałeś już swojego nowego oponenta wiec chciałbym zapytać o twoją opinie na temat zastępstwa?

”Właśnie mam niedosyt. Przygotowywałem się pod Michalskiego bardzo dobry zawodnik. Myślę, że dalibyśmy bardzo dobra walkę, dwóch zawodników z charakterem. Szczerze to nie oglądałem walk mojego nowego rywala bo mam od tego swoich speców od taktyki. Stawiam, że będzie dobra walka i zostawimy całe serce w klatce.”

Super, dzięki bardzo za krótką rozmowę, i powodzenia w najbliższym pojedynku!

”Pozdrawiam!”