Właśnie poznaliśmy przeciwnika na wyczekiwany przez fanów powrót do kategorii średniej Bartosza Fabińskiego (15-3). Rywalem trenującego w Warszawskim Centrum Atletyki Polaka będzie Brazylijczyk Andre Muniz (19-4). W przeszłości ”Sergipano” miał być rywalem Tomasza Narkuna (17-3) podczas gali KSW 34. Starcie panów zaplanowane jest na galę UFC, która odbędzie się 5 września.

”Rzeźnik” w dywizji do 84 kilogramów debiutował w organizacji UFC, gdzie na pełnym dystansie wypunktował byłego mistrza EFC Garretha McLellana (13-7). Decyzja o powrocie spowodowana może być kapitalnym występem Bartka w ostatnim pojedynku pod banderą Cage Warriors, gdzie wypunktował faworyzowanego Darrena Stewarta (11-5). Walka ta pierwotnie miała odbyć się na jednej z gal Amerykańskiego Giganta, lecz za porozumieniem stron odbyła się właśnie w CW.

Andre Muniz do UFC dostał się poprzez dwukrotnie zwycięstwo w programie DWCS. W pierwszym starciu, które miało miejsce w 2018 roku wypunktował jednogłośnie swojego rodaka Bruno Assisa (9-4). Starcie to jednak nie przekonało właściciela UFC do zakontraktowania go. Rok później natomiast w pięknym stylu udusił zza pleców niepokonanego wówczas Taylora Johnsona (5-1). I to właśnie to zwycięstwo utorowało mu miejsce w UFC, gdzie zwyciężył już debiutancki bój zwyciężając na punkty z Antonio Arroyo (9-3).