Gala Fight Exclusive Night 29 właśnie dobiegła końca. Za nami zatem walka wieczoru dzisiejszego wydarzenia. Pozornie mogło oznaczać to, iż poznamy nowego mistrza kategorii półciężkiej. Nic bardziej mylnego poprzez palec w oko starcie to zostało uznane za no-contest. Oznacza to, że walka zostaje uznana za nie odbytą, z dobrych wieści dowiedzieliśmy się iż zobaczymy trzecie już starcie między Panami i to prawdopodobnie już na gali FEN 31!

RUNDA 1

Zaczyna od ciosów w tułów Kowalski, Łazarz spokojnie pracuje w dystansie wykorzystując swój zasięg. Trafia prostymi Białogardzianin, skrupulatnie unikając szarży reprezentanta Arrachionu. Trafił Kowalski, lecz bez większych konsekwencji. Stara się zamykać Łazarza na siatce dokładając sierpowe Adam. Trafił Kowalski! Pływa Łazarz, kłopoty ”Bane’a”! Poprawił sierpowym i na deskach Marcin. Rozbija Kowalski reprezentanta MLA, ależ progres. Ciosy zza pleców, ależ ciężko już na nogach stoi Łazarz. Desperacka próba gilotyny, trafia znowu Kowalski, blisko końca pojedynku. Rozbijany konsekwentnie Łazarz. Dziesięć sekund do końca rundy, ależ forma reprezentanta Olsztyna.

RUNDA 2

Nieco zmęczony już Adam, lecz rozbity Łazarz. Kto wyjdzie z tego obronną ręką. Prawy prosty na sierpowego. Musi Marcin uważać na tą potworną prawą rękę Kowalskiego. Presja Kowalskiego, który ustawia Łazarza na siatce. Obszerny sierp Adama, ale przestrzelony. Lewy prosty na prawy sierp, mocniejszy chyba Kowalskiego. Ustawia sobie Kowalski rywala, ale tym razem Łazarz zdołał tego uniknąć. Prawy na dół Olsztyniaka, lewy prosty i ciągła presja. Pracuje prostym Łazarz, który powoli wraca do tego pojedynku. Skupia się na obijaniu tułowia Marcina Adam. Obszerny cep dochodzi celu, lecz tym razem bez większych problemów przyjął go ”Bane”. Dużo więcej spokoju niż w 1 rundzie. 20 sekund do końca rundy, kąsa prostym Łazarz, szuka ciągle sierpowego Kowalski. Trafił w tułów, poczuł go Łazarz. Ale koniec drugiej rundy.

RUNDA 3

Zaczyna Łazarz od serii prostych, ale trafia sierpem Kowalski, wyprowadza także cios na korpus. Próba sklejenia się do rywala w wykonaniu Adama, ale zrywa to Łazarz. Lewy chybiony, prawy musnął szczękę reprezentanta Białogardu. Kombinacja Łazarza, odpowiada Kowalski. Sierp za sierp. Mocno zaczerwienione oczy Adama Kowalskiego już od tych prostych ciosów. Kolejny lewy prosty, i kolejny i dokłada sierpa ”Bane”. Znajduje teraz drogę do głowy Łazarza Kowalski. Świetna praca prostym Łazarza, szuka jakiegoś mocnego ciosu Kowalski w celu wstrząśnięcia rywalem. Paluch w oko, i przerwanie pojedynku. Lekarz sprawdza co u Kowalskiego. NO-CONTEST! WALKA ZOSTAJE UZNANA ZA NIEODBYTĄ